Wyszukaj produkt:

Polecamy blaty meblowe, płyty meblowe a także akcesoria kuchenne. Duży wybór, wysoka jakość

O Firmie

Zimex jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży hurtowej materiałów i akcesoriów do produkcji mebli. Naszym klientom polecamy również nasze usługi, w tym usługi cięcia na wymiar płyt i blatów oraz oklejania krawędzi.
Nasza firma powstała w roku 1991 jako hurtownia materiałów stolarskich. W roku 1994 rozszerzyliśmy zakres naszej działalności aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Zmieniła się również nazwa firmy - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Zimex. Centrala naszej firmy mieści się w Czerwionce Leszczynach, a dla naszych klientów mamy dodatkowy punkt handlowy w Gliwicach.

Jesteśmy dystrybutorem wielu kluczowych, polskich i zagranicznych producentów materiałów i akcesoriów meblowych. Nie bez znaczenia dla jakości oferowanego asortymentu jest fakt, że firma Zimex jest partnerem handlowym firmy Pfleiderer. Dla naszych odbiorców gwarantujemy duży wybór oraz wysoką jakość oferowanych przez nas towarów, a także atrakcyjne ceny. Bogata oferta towarowa jest wciąż poszerzana, aby w pełni zaspokoić aktualne Państwa potrzeby i oczekiwania. Szczegółowe informacje na temat asortymentu znajdującego się w naszej ofercie możecie Państwo uzyskać w siedzibie firmy lub w naszej placówce w Gliwicach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów oraz do osobistego bądź telefonicznego kontaktu z naszym działem handlowym.

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż nasza firma - PPHU Zimex Grzegorz Zimończyk - realizuje projekty współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewódźtwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewódźtwa Ślaskiego na lata 2007-2013 znajduja się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Regionalny Program Operacyjny Wojewódźtwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"
PPHU Zimex - Centrala Biuro
tel.032 431 14 41
faks: 032 431 73 64